Mgr. Lenka Pavlátová

2020 - 2021

Vážení rodiče a neméně vážené děti,

Vítám Vás v novém školním roce. Loni jsme si neočekávaných situací užili víc než dost a ani letos, přestože pevně věřím, že to nebude tak dramatické, se nám novinky tak úplně nevyhnou:

ŠKOLA ON-LINE

Spouštíme nový systém předávání informací, hodnocení a omlouvání žáka. Přecházíme na elektronickou žákovskou knížku. Bez aktivace přiděleného PINU tento systém ovšem nebude funkční. Snad se vám všem již podařilo přihlásit. Chtěla bych vás požádat o zpětnou vazbu prostřednictvím této aplikace. Postačí mi prosté:  „ OK, fungujeme.“

KONTAKTNÍ DENÍK

Do Kontaktního deníku si ovšem dál budeme zapisovat všechna důležitá sdělení i omlouvání žáka. To hlavně pro jistotu, aby nikomu z nás nic neuniklo.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY - OSOBNÍ ÚČAST RODIČŮ JE ZRUŠENA !

Důležité informace

1. Sledujte, prosím stále aktuální informace ohledně hygienických zásad v budově školy.

1. Ke komunikace se školou používejte v co největší míře aplikaci On-line škola. Důležité a aktuální informace najdete právě tam.
  2. Škola se připravuje na případnou distanční výuku. Vzhledem k tomu, že distanční výuka je dle školského zákona povinná, zavádíme využívání výukové platformy Gogole Classroom. Učitelé se s ní postupně seznamují. Informujte mě, prosím přes On-line školu, zda máte k dispozici alespoň základní techniku a internetové připojení.
  3. Veškeré školní akce jsou v prvním pololetí omezeny na minimum.
  4. V září hodnotím školní práci pouze slovně. Snažím se děti motivovat a povzbudit. Skutečná klasifikace se rozběhne od října 2020.
  5. Prosím o úhradu pracovních sešitů do ČJ, M, Př, AJ. Celková cena 330,- Kč
  6. Děkuji všem rodičům za bezproblémový a nekonfliktní start do nového školního roku.

4.B 0 1 2 3 4 5 6
Pondělí x ČJ AJ M Čj Vv Vv