7.B

7.B

Mgr. Jolana Cenková

 1. Antoš Vojtěch
 2. Brázdová Šárka
 3. Cabejšek Vojtěch
 4. Čáp Ondřej
 5. Fiala Jan
 6. Gottwald Ondřej
 7. Holubová Veronika
 8. Karafiátová Gabriela
 9. Kolouch Petr
 10. Krbila Tomáš
 11. Krčál Karel
 12. Křížová Vendula
 13. Neterdová Alexandra
 14. Nguyen Huu Vinh
 15. Podaná Karolína
 16. Schuttrumpf Philippe
 17. Slouka Pavel
 18. Svoboda Marek
 19. Svobododa Michal
 20. Šmídová Denisa
 21. Šrédlová Nikola

Vítáme všechny příznivce 7.B!

V tomto školním roce nastane velká změna! O naši webovou stránku se společně s  p.učitelkou budou starat 3 samozvané tiskové referentky: Saša, Šárka a Nikola.

Holky nelenily a hned něco napsaly:

Prázdniny, které jsme si všichni moc užili, utekly jako voda. Někomu se zdálo, že byly moc krátké, takže se do školy asi netěšil. Ale za nás – tiskové referentky – můžeme říci, že byly naopak hróóóóózně dlouhé:-) A po nich se „stará“ 6.B změnila v 7.B.

Začal nový školní rok a 1. září se z nás oficiálně stali sedmáci. Největším překvapením pro nás všechny byl nový spolužák Vojta Antoš. Hned první den se s ním začal bavit Tom a Kevin a ze začátku to vypadalo, že nemá  moc zájem. Ale pak se rozpovídal! Druhý den už se bavil úplně normálně.

Dalším překvapením byla taky změna některých vyučujících a NEJHORŠÍM překvapením pro holky bylo zjištění, že mají tělocvik ve čtvrtek na 7 ráno!

Jinak si ale začátek školního roku užíváme a doufáme, že to tak bude i pokračovat!   

Šárka, Nikola, Saša

Během prvních tří dnů ve škole, kdy jsme se ještě neučili, jsme si zvolili třídní samosprávu. Nejdůležitější teď bude Karel, který byl zvolen předsedou třídy (bude muset jít všem příkladem) a Vojta Antoš – náš nový místopředseda. Kluci se budou mít, čeká je každodenní spolupráce s paní učitelkou třídní ☺ ☺ ☺

AKCE, KTERÉ NÁS ČEKAJÍ v tomto školním roce:

2. pololetí: 

1.pololetí

KONEC 1. POLOLETÍ

Konečně je aspoň jedno pololetí pryč - říkají si žáci, uběhlo to jako voda - říká paní učitelka třídní. Konečně se vztahy ve třídě  uklidnily, nemusíme nic řešit a klima je pohodové. Učitelé třídu chválí, tak doufám, že to tak i nadále zůstane a v pohodě sedmou třídu dokončíme. 

První pololetí zvládli všichni více či méně dobře podle svých schopností a možností. Pochválit musím zvláště naše tři premianty - Nikolu, Tomáše a Kevina, kteří měli opět samé jedničky. Celkem 8 žáků prospělo s vyznamenáním, což je moc pěkné skore. 

Takže vzhůru do druhého pololetí, které bude už veselejší, protože přichází jaro ☺

Žáci byli v 7. třídě velmi šikovní, na konci roku jsem je moc chválila. Všem děkuji za krásné dárky a kytky, které jsem dostala a přeji vám náááádherné odpočinkové prázdniny. Těším se, až se zase v září všichnio sejdeme :-)

Školní rok 2014/15 je za námi a já tímto uzavírám webové stránky naší třídy.

Rozvrh hodin

7.B 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí Čspec A/N Hv M Vo
Úterý A/N D M ZNj Č F
Středa M Č IDT IDT Z D pauza Vv Vv
Čtvrtek Tvd Tvd M F A/N Tvh Tvh
Pátek Z ZNj Čspec A/N

Galerie