Mgr. Kateřina Kubínová

Hovorové hodiny 14. 11. 2022

V pondělí 14. 11. proběhnou hovorové hodiny. Budu Vám k dispozici od 16.00 do 17.30 v naší třídě.

Školou online pošlu všem zápis s důležitými body. Některé jsem v deníčku požádala o osobní návštěvu, u ostatních není, dle mého názoru, účast ve škole nutná. Pokud ale máte cokoli na srdci, přijďte, ráda Vás uvidím :-).

Hezký týden!

Halloweenský den

V pondělí po podzimních prázdninách prožijeme vyučování plné halloweenského překvapení.

Čekám děti v kostýmech nebo třeba jen v černooranžovém oblečení.

Aby se nám masky nerozmočily a neměli jsme stres s oblékáním do kostýmů, nebude probíhat výuka plavání, ale zůstaneme společně ve třídě.

Očekávejte naše fotky, abyste měli představu, jak nám to bude slušet všem společně v naší opičí partě :-).

P. S. Krásný prodloužený víkend!

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Zvu všechny na třídní schůzky, které se konají v pondělí 19. 9. 2022 v 16.00 hodin ve třídě 1.B.

Těším se na Vás!

P. S. Rodiče ukrajinských dětí mají schůzku v přízemí školy (učebna Koumes) již v 15.30.

Ještě jednou Vás vítám na webových stránkách 1.B!

Teď už můžu prozradit, že jsme třída veselých opiček. Celý týden pro ně hlídáme 5 banánků, na kterých si v pátek pochutnají. Pokud budeme mít ve škole velké problémy s chováním, můžeme o nějaký banán přijít a to pak má opice v pátek hlad a čím větší má hlad, tím je více rozmrzelá :-). Vy rodiče to v pátek poznáte podle obrázku v deníčku. Všechno si řekneme a ukážeme na třídní schůzce v pondělí.

Pěkný den všem a držte nám palce, ať se nám opičky pěkně baculatí!

Ahoj holky a kluci!

Moc se na Vás těším 1. září ve škole. A nejsem sama - ve třídě už čekají … ale ne, víc neprozradím, ale můžete hádat!

Ve čtvrtek si všechno povíme 😊.

Tak si užijte konec prázdnin, pěkně se na to vyspěte, vyrazte pravou nohou a já budu čekat!

Vaše paní učitelka Kateřina Kubínová

Vážení rodiče,

vítám Vás na webových stránkách 1.B. Dovolte mi na úvod, abych Vás informovala o tom, že jsem se od 1. září stala zástupkyní ŘŠ pro I. stupeň. Z toho vyplývá pro mé žáky jen jediná změna, kterou je druhá vyučující na některé předměty. Jsem ráda, že budu tento školní rok takto úzce spolupracovat s paní magistrou Marií Petrovou, která se stala naší novou kolegyní. Já budu děti vyučovat český jazyk, matematiku a výtvarnou výchovu, tj. 15 hodin. Prvouku, pracovní, hudební a tělesnou výchovu bude vyučovat paní kolegyně Petrová, anglický jazyk Mgr. Čuperová. Do naší třídy byla přiřazena také asistentka pedagoga, paní Bojičová. Věřím, že se nám společně podaří vytvořit pracovní team, který dětem připraví ty nejlepší podmínky pro jejich vzdělávání.

Moje dlouholetá praxe jasně ukazuje, že dobrý start ve škole je důležitý a první školní krůčky by měly být pro každého spojené s jistotou, pohodou a s pocitem, že začíná dlouho očekávané dobrodružství, kterému dospěláci říkají vzdělávací proces. Jsem připravena udělat vše pro to, aby děti takový pocit v naší škole získaly.

Hezký zbytek prázdnin. Těším se na spolupráci. Kateřina Kubínová

Organizace začátku školního roku 2022/2023

1.9. (ČT): Školní budova se otevírá v 7.40, před vchodem se Vás ujmou žáci 9. ročníku a převedou Vás na místo setkání.

8.00: společné slavnostní přivítání prvňáčků a rodičů ředitelem školy na hřišti (v případě nepříznivého počasí v budově)

8.15: přivítání v 1.B (vyučující, děti a rodiče)

8.35: schůzka v jídelně školy pro rodiče (seznámení s provozem ŠD, nabídka kroužků), děti zůstávají ve třídě s uč.

Po ukončení informativní schůzky si rodiče vyzvednou děti osobně v 1.B.

2.9. (PÁ): 2VH: tj. 8.00 – 9.40

Od 5. 9. výuka dle rozvrhu (bez plavání). Rozvrh děti budou mít v kontaktním deníčku i zde na webových stránkách třídy.

PROVOZ ŠKOLNÍ DRUŽINY:

Žáci, kteří jsou přihlášeni do školní družiny, ji mohou navštěvovat od 1. 9. (po vyučování) a další dny v plném rozsahu, tj ranní od 6.30 do 7.45 a odpolední navazující na vyučování do 17.00.

Prosíme, abyste na informativní schůzce 1. 9. pečlivě vyplnili docházku zvlášť v prvním a druhém týdnu a na zbytek školního roku.

Každou změnu je nutné napsat na adresu druzina@zshorni.cz daného dne do 11.00 hod.

Toto opatření přispěje ke klidnému předávání dětí po výuce buď zákonným zástupcům nebo vychovatelkám ŠD.

1.B 1 2 3 4 5
Pondělí Tv-PL Čj M Čj