Mgr. Tereza Gregušová

NOVÉ TERMÍNY PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK

Vážení deváťáci, vážení rodiče,

ministerstvo školství vypsalo nové termíny přijímacích zkoušek na střední školy.
Více v příloze ZDE.

Pěkný den,

TG

VYDÁVÁNÍ PŘIHLÁŠEK A ZÁPISOVÝCH LÍSTKŮ

Dobrý den,

pro ty, kteří si ještě nevyzvedli přihlášky, vypisuji termíny, kdy si je u mě v kabinetě můžete vyzvednout.

PONDĚLÍ 15. 2. 13:00 - 13:30

ÚTERÝ 16. 2. 9:00 - 14:00

S pozdravem,

TG

PŘIHLÁŠKY NA SŠ

Dobrý den vážení rodiče,

přihlášky na střední školu budou vydávány ve škole a to od 15. února

V případě, že se žáci budou moci k tomuto datu vrátit do školy, budou jim přihlášky i zápisové lístky předány osobně.
Pokud bude i nadále pokračovat distanční forma výuky, budou školou vypsány termíny, ve kterých si pro přihlášky budete moci do školy přijít.

Pokud z naléhavých důvodů potřebujete přihlášku co nejdříve, je možno si ji vyzvednout v kanceláři zástupkyně ředitele (přes okno) už v těchto dnech.

Děkuji vám všem za trpělivost a pochopení. Snad nám tato složitá doba co nejdříve skončí.

S přáním všeho dobrého,

Třídní schůzky 11.1.2021

Vážení rodiče,

11. ledna se na naší škole konají třídní schůzky, které se opět budou z důvodu epidemiologické situace konat online.
Všichni vyučující Vám budou k dispozici online od 16 - 18 hodin a to prostřednictvím školního mailu nebo zprávou přes aplikaci Škola online.

Paní učitela Prachařová (Př) bude kvůli lékařskému vyšetření k dispozici v čase 17:00 - 19:00.

Po předchozí domluvě je možné komunikovat s vyučujícím přes aplikaci Google classroom  (přihlášení na meet daného předmětu přes účet Vašeho dítěte).

Zápis z třídních schůzek jsem vám zaslala do zprávy školy online.

S přáním pevného zdraví,

INFORMACE K ZÁVĚRU ROKU

Vážení rodiče,

dle nařízení vlády bude výuka za letošní školní rok ukončena v pátek 18. 12. Konec vyučování bude beze změn z důvodu zachování stávající organizace při vydávání obědů.

S přáním pevného zdraví a klidných svátků

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

Dobrý den vážení rodiče,

vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci rozhodlo vedení školy, že se třídní schůzky, plánované na 21. září, konat nebudou. Níže zasílám několik důležitých informací:

- v celé škole od zítra platí zvýšená hygienická pravidla - kromě pravidelné desinfekce a větrání budou muset žáci nosit ústenku nebo roušku po celý den, a to i během vyučování ve třídě. Zajistěte proto, prosím, svým dětem alespoň dvě roušky na den.

- v přípravném týdnu jsem vám po dětech poslala přihlašovací PINy do nové školní online aplikace. Prosím všechny, kteří tak ještě neučinili, aby se do Online školy přihlásili. V případě, že vám přístupy nebudou fungovat, se na mě obraťte.

- momentálně probíhá zaškolení všech učitelů na aplikaci Google classroom, přes kterou bude, v případě vyhlášení karantény školy, vedena výuka distančně. Žáci z devátých tříd již tuto aplikaci znají, učila jsem je přes ni v loňském školním roce a letos v tom v omezené míře pokračujeme. Nicméně i tak budou všichni žáci znovu s aplikací řádně seznámeni. Prosím tímto všechny rodiče, aby mi poskytli zpětnou vazbu, zda má jejich dítě možnost počítače (tabletu, chytrého telefonu) a přístupu na internet, poněvadž podle nového školského zákona je distanční výuka povinná. Děkuji.

- od října také začne řádné hodnocení žáků ve výuce

- akce třídy i akce školy budou v prvním pololetí omezeny

V případě jakýchkoliv dalších změn vás budu neprodleně informovat buď zde, na třídních webových stránkách, nebo zprávou ve školním online systému. Prosím vás proto, abyste oboje sledovali.

Děkuji vám za pochopení a přeji pevné zdraví.

ŠKOLNÍ ROK 2020 / 2021

Dobrý den moji milí,

vítám vás v novém školním roce.

Bude to pro vás poslední rok na základní škole, bude náročný, bude zdánlivě nekonečný, bude zajímavý a určitě bude super :-)

Nástup do školy bude v úterý 1. 9. 2020.

Organizace prvního týdne je následující:

1. 9. Slavnostní zahájení školního roku v 8:00 (vyučování trvá 1 hodinu)
2. 9. Třídnický systém 8:00 - 11:40 (4 VH)
3. 9. Třídnický systém 8:00 - 12:35 (5 VH)
4. 9. Výuka dle rozvrhu

Na první týden už si můžete objednat obědy.

Těším se na vás! :-)

Vaše třídní učitelka :-)

9.A 0 1 2 3 4 5 6 7 8
Pondělí Tvd Tvd D M Čj Aj Tvh