Mgr. Jarmila Brázdilová

Velikonoční prázdniny:           29. – 30. března 2018

Konec školního roku:             29. června 2018

Hlavní prázdniny:                    2. července – 31. srpna 2018

Těšíme se na nové kamarády a poznatky.

Máme třídní hymnu :  Když nemůžeš, tak přidej.

Naše třída se bude snažit o co nejlepší výsledky.

20.10. 2017 máme ředitelské volno

29.9. 2017 máme ředitelské volno.

Listopad

Knihovna J. Mahena - Mezinárodní měsíc knihoven, soutěž - záložka do knihy (Tajúplný svět knižních příběhů)

ŠvP 2018

Ahoj z našeho prvního hracího dne na škole v přírodě. Opravdu v přírodě :-)