Mgr. Tereza Gregušová

Učivo 30. 3. - 3. 4.

Dobrý den,

na následujících řádcích jsou připraveny další úkoly na opakování, upevňování a možná trochu na rozšiřování vašich vědomostí a znalostí.

Věřím, že zadanou práci zvládáte, že se vám daří a že jste všichni v pořádku a zdraví.

Kdybyste potřebovali, neváhejte se na mě obrátit.

Přeji vám pěkný a klidný týden:-)

ČESKÝ JAZYK

PŘÍRODOPIS

- řešení pracovního listu NS zde

OBČANKA

HUDEBKA

VÝTVARKA

DŮLEŽITÉ

Dobrý den,

mám na vás všechny obrovskou prosbu. Všichni jsme v této situaci poprvé, učime se s ní pořádně pracovat a zvládat své úkoly jak nejlépe umíme. Bohužel způsoby komunikace jsou takto na dálku dost nešťastné i vzhledem k tomu, že nemáme (my učitelé) jak dosáhnout toho, abyste se nám pravidelně ozývali.

Proto vás chci všechny požádat - my od vás potřebujeme zpětnou vazbu. Na cokoliv, na všechno. Nemůžeme dohlédnout na to, zda si svoje domácí úkoly plníte a jak si je plníte. Ale prosím, KOMUNIKUJTE S NÁMI!!!

Pokud vám zadáme úkol, kterému nerozumíte, napište nám. Pokud vám zadáme úkol a žádáme od vás jeho poslání zpět, napište nám. Pokud máte nějaký dotaz nebo problém, napište nám!

Vytvořila jsem pro vás facebookovou skupinu v domnění, že pro vás bude tento způsob komunikace lehčí. Ani tam ale nemám 100% zpětnou vazbu. Může to být tím, že FB nemáte a nepoužíváte. Chápu a beru, ale potřebuji to vědět. Vzhledem k tomu, že tato situace bude trvat ještě přibližně měsíc až dva, musíme si vytvořit nějaký komunikační kanál, který bude vyhovovat všem (nebo alespoň většině).

Proto vás ještě jednou prosím - vzhledem k tomu, že na vás nevidím a nedokážu reakce a vaše myšlenky odhadnout z výrazu vaší tváře, potřebuji, abyste se mnou komunikovali přes písmenka ;-)

Snad už je to takto jasnější a chápete, proč a co po vás chci ;-)

Přeji vám všem klidné dny plné zdraví.
Dávejte na sebe pozor.

Učivo 23. - 27. 3.

Zlatíčka moje,

doufám, že se máte dobře a zvládáte úkoly a učivo, které jsme vám v minulém týdnu poslali. Stále platí, že nebudete-li si s něčím vědět rady, máte se ozvat na pracovní mejly jednotlivých učitelů, na můj mejl, případně to můžeme pořešit v té skupině. Prosím tímto všechny, kteří ještě ve skupině nejsou, aby se tam přidali - dávám tam prezentace a svoje nafocené zápisy a vy tam budete vkládat své prezentace.

Níže je seznam předmětů a úkolů na další školní týden.

Dávejte na sebe pozor, buďte opatrní a ohleduplní a pracujte ;-)

Přeji vám hezký týden,

ČESKÝ JAZYK

přírodopis - pracovní list

OBČANKA

HUDEBNÍ VÝCHOVA -  https://1drv.ms/w/s!AlyOl4tFxlH2sCM6wE7kf1oQsJZf?e=COG763

Učební skupina

Drazí mí,

vytvořila jsem na Facebooku skupinu s názvem "Učební skupina" a stejnojmenný profil. Do skupiny můžete přidávat všechny vaše spolužáky, stejně tak jako si můžete přidat můj "nový profil" :-) mezi přátele a můžeme tak snadněji probírat to, co vám není jasné, můžete se ptát, můžeme tak zůstat v kontaktu :-)

učivo 16. - 20. 3.

Vážení žáci,

níže jsou napsány odkazy na jednotlivé přeměty. Po kliknutí na odkaz se vám otevře / stáhne dokument s pokyny jednotlivých vyučujících.
Berte, prosím, na vědomí, že nynější volno NEJSOU prázdniny a že vypracování všech zadaných a poslaných úkolů se bude kontrolovat a zároveň se látka bude ze strany učitelů brát za probranou!

Učivo budeme posílát na celý týden, rozvržení jeho vypracování je tedy na vás.

Dbejte, prosím, zvýšené pozornosti všem informacím, které se na stránkách školy i na stránkách třídy vyskytnou. V případě jakýchkoliv nejasností mě kontaktujte na školním mejlu.

Zde najdete doplňující informace.

Přeji vám všem pokud možno klidné dny. Dávejte na sebe pozor, abychom se všichni ve zdraví zase setkali :-)

TG

ČESKÝ JAZYK - projdete si celý pracovní sešit a doděláte všechna cvičení, která vám chybí

VÝCHOVA K OBČANSTVÍ