Mgr. Miluše Canová

Stránky třídy 3.B MOŘSKÝ SVĚT

Vítám Vás na stránkcách naší třídy :-)

Učivo distanční výuky - pátek 22. října

Český jazyk - čtení

Výchovy

Slova k písničce o vyjmenovaných slovech po B

Pozor, dnes bude ON-LINE - PRVOUKA 😊

Učivo distanční výuky - čtvrtek 22. října

Zápis - matematika - písemné sčítání

Zápis - prvouka - povrch krajiny

Zápis - prvouka - nákres kopce

Nezapomeňte na úkoly z AJ - máte zadány na Google Classroom

Připomínám dnešní meetovou hodinu matematiky, ráda tam uvidím i ty, kteří se s námi ještě nespojili.

Učivo distanční výuky - středa 21. října

Příloha do matematiky

Nezapomeňte na úkoly z Aj a Meetové hodiny 😊

Rozvrh ON-LINE hodin

Dobrý den,

dnes jsem do naší Google Classroom vložila seznamy skupinek pro meetové hodiny on-line.

Pro jistotu přikládám i na web. Seznam skupin naleznete ZDE.

Dnes se nám spojení celkem dařilo, zítra budete pracovat na zadaných úkolech a od středy si dáme na každý den po jedné on-line hodině.

ROZVRH ON-LINE HODIN na tento týden:

STŘEDA  21.10. - v 9.00 hod. ČJ skupina 3.B1      v 10.00 hod. ČJ skupina 3.B2      v 11.00 hod. ČJ skupina 3.B3

ČTVRTEK  22.10. - v 9.00 hod. M skupina 3.B2      v 10.00 hod. M skupina 3.B3      v 11.00 hod. M skupina 3.B1

PÁTEK  23.10. - v 9.00 hod. PRV skupina 3.B3     v 10.00 hod. PRV skupina 3.B1      v 11.00 hod. PRV skupina 3.B2

Na on-line hodiny si vždy připravte všechny pomůcky, tak jako ve škole. Učebnice, pracovní sešit, malé sešity + pouzdro.

Učivo distanční výuky - úterý 20. října

Zápis - matematika

Český jazyk - psaní

Anglický jazyk najdete ve vaší Google Classroom AJ - tak na něj nezapomeňte :-)

Informace - Google Classroom - MEET

Informace k připojení na MEET - Google Classroom

Meet 3.B

Učivo distanční výuky - pátek 16. října

Český jazyk - čtení

Výchovy

Učivo distanční výuky na čtvrtek 15. října

Učivo distanční výuky - středa 14. října

ČESKÝ JAZYK

MATEMATIKA

ANGLICKÝ JAZYK - skupina paní učitelky Škvařilové

ANGLICKÝ JAZYK - skupina paní učitelky Cenkové

Distanční výuka od 14. října 2020

Vážení rodiče,

Z nařízení vlády je od středy 14. října distanční výuka.

Do pátku 16. října budeme úkoly zadávat přes webové stránky třídy. Děti dostaly pro jistotu úkoly i nalepené do deníčku.

Do konce týdne vás budu kontaktovat a pošlu vám spojení (email + heslo) na naši internetovou učebnu na Google Classroom.

Prosím vás o přihlášení na Google Classroom do pátku 16. října.

Od pondělí 19. října už bude výuka probíhat přes tuto internetovou učebnu.

Velice vám děkuji za trpělivost a spolupráci 😊

Třídní schůzky

Vzhledem k zhoršení epidemiologické situace se v pondělí nemůžou konat třídní schůzky. Posíláme tedy základní informace, které jsme měli projednat.

1. Platba pracovních sešitů – pracovní sešity pro 3. ročník  -  ČJ 1. a 2. díl

+ Vyjmenovaná slova

-   M 1. a 2. díl

-  Prv

-  Stírací tabulka

Celková cena pracovních sešitů je 465,- Kč, platbu vybírá třídní učitel nejpozději do konce září.

1. V letošním roce přecházíme na elektronický systém žákovské knížky pomocí aplikace Škola on-line. V prvním týdnu jsme po dětech poslali přihlašovací údaje. Do této aplikace je důležité se co nejdříve přihlásit, je to jediný dokument, kam budete o dětech dostávat zprávy o prospěchu a chování.
  2. Vzhledem k nejisté situaci je možné, že bude naše třída, i když jen na určitou dobu, muset přejít na distanční vyučování. Dle zákona je distanční vyučování povinné pro všechny žáky. Naše škola bude k distanční výuce využívat aplikaci classroom.google.com. V nejbližší době dostanete přihlašovací údaje do naší internetové třídy.
  3. Modrý deníček, který jsme motivačně nazvali Palubní deník, bude sloužit ke komunikaci, k omlouvání absence a zapisování domácích úkolů. Každý týden lepíme do deníčku list z palubního deníku, který slouží k hodnocení a sebehodnocení práce za celý týden. Prosíme o každodenní kontrolu deníčku, popřípadě stvrzení podpisem, že jste informaci v deníku četli.
  4. Jelikož se epidemiologická situace a podmínky pro školy mění každý den, prosíme sledujte pravidelně webové stránky školy.

Pokud máte jakýkoliv dotaz můžete nás kontaktovat v pondělí 21.září od 15.00 do 16.00 hodin. Budeme k zastižení na telefonu školy, emailu a skypu.

Děkujeme za spolupráci

3.B 1 2 3 4 5