Mgr. Lenka Pavlátová

Úterý 20. 10.                            Úterní pracovní list

Středa 21. 10.                          Středeční pracovní list

Čtvrtek 22. 10.

Pátek 23. 10.                    Klasifikovaný PL - ČJ                  Klasifikovaný PL - M

1. výukový meet

Vážení rodiče a neméně vážené děti,

V pondělí 19. října v 9:00 se pokusíme o první video výuku prostřednictvím CLASS ROOM, takzvaný MEET. Stačí se přihlásit do učebny 4. B a odkliknout odkaz na MEET. Nevím, jak pro Vás, ale pro mě to bude premiéra. Pokud se někomu z Vás nepodaří zúčastnit, nedělejte si z toho prozatím těžkou hlavu. Totožné učivo najdete o blok níže.Pevně doufám, že do konce týdne se na monitoru potkáme všichni a po podzimních prázdninách monitor už k setkání nebudeme potřebovat. Stále se tomu snažím věřit.

Jak na CLASS ROOM - manuál

Učivo 14. - 16. října 2020

STŘEDA  14. 10.

ČTVRTEK 15. 10.

PÁTEK 16. 10.

Zahájení distanční výuky 14. 10. 2020

Vážení rodiče a neméně vážené děti,

chvíle, kterou si nikdo z nás rozhodně nepřál, je tu. Dnes jsme se opět na nějaký čas rozloučili, ale já stále pevně a možná naivně věřím, že se začátkem listopadu opět uvidíme.

Přesto nebo právě proto spouštím od zítřka 14. 10. distanční výuku. Úkoly budu zadávat podle rozvrhu, tedy každý jednotlivý den. Práce na středu se Vám objeví na webových stránkách třídy během zítřejšího dopoledne 14. 10.

Do pátku bych také ráda rozběhla zkušební provoz aplikace CLASS ROOM. Pokuste se, prosím, přihlásit do učebny 4. B podle přístupových údajů, které si Vaše děti přinesly dnes v kontaktním deníku.

Učivo zadávané prostřednictvím webu bude totožné s učivem na CLAS ROOM.

Máte-li nejasnosti či pochybnosti, neváhejte mě kontaktovat.

Lenka Pavlátová – třídní učitelka

2020 - 2021

Vážení rodiče a neméně vážené děti,

Vítám Vás v novém školním roce. Loni jsme si neočekávaných situací užili víc než dost a ani letos, přestože pevně věřím, že to nebude tak dramatické, se nám novinky tak úplně nevyhnou:

2. října 2020 - zkrácená výuka do 11:40 hod.

( Krajské volby )

ŠKOLA ON-LINE

Spouštíme nový systém předávání informací, hodnocení a omlouvání žáka. Přecházíme na elektronickou žákovskou knížku. Bez aktivace přiděleného PINU tento systém ovšem nebude funkční. Snad se vám všem již podařilo přihlásit. Chtěla bych vás požádat o zpětnou vazbu prostřednictvím této aplikace. Postačí mi prosté:  „ OK, fungujeme.“

KONTAKTNÍ DENÍK

Do Kontaktního deníku si ovšem dál budeme zapisovat všechna důležitá sdělení i omlouvání žáka. To hlavně pro jistotu, aby nikomu z nás nic neuniklo.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY - OSOBNÍ ÚČAST RODIČŮ JE ZRUŠENA !

Důležité informace

1. Sledujte, prosím stále aktuální informace ohledně hygienických zásad v budově školy.

1. Ke komunikace se školou používejte v co největší míře aplikaci On-line škola. Důležité a aktuální informace najdete právě tam.
  2. Škola se připravuje na případnou distanční výuku. Vzhledem k tomu, že distanční výuka je dle školského zákona povinná, zavádíme využívání výukové platformy Gogole Classroom. Učitelé se s ní postupně seznamují. Informujte mě, prosím přes On-line školu, zda máte k dispozici alespoň základní techniku a internetové připojení.
  3. Veškeré školní akce jsou v prvním pololetí omezeny na minimum.
  4. V září hodnotím školní práci pouze slovně. Snažím se děti motivovat a povzbudit. Skutečná klasifikace se rozběhne od října 2020.
  5. Prosím o úhradu pracovních sešitů do ČJ, M, Př, AJ. Celková cena 330,- Kč
  6. Děkuji všem rodičům za bezproblémový a nekonfliktní start do nového školního roku.

4.B 0 1 2 3 4 5 6
Pondělí x ČJ AJ M Čj Vv Vv