Mgr. Jarmila Brázdilová

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Děkuji všem rodičům za spolupráci v distanční výuce. Chtěla bych velmi pochválit celou třídu v plnění úkolů a zapojení do našeho kurzu CLASSROOM a na MEET.

Přeji všem klidné prázdniny, které se nám prodlužují na celý týden a těším se na společné setkání ve třídě. Sledujte proto webové stránky třídy, kde budou čerstvé informace o listopadové výuce. :-)

Informace pro rodiče o distanční výuce od 2.11. 2020 pro 1. stupeň

Prosím o přečtení zprávy od vedení školy.

Zpráva

INFORMAČNÍ LETÁK MŠMT

ZDE....

UČIVO 19.ŘÍJNA - 23.ŘÍJNA 2020 + ZAHÁJENÍ MEET NA CLASSROOM

PONDĚLÍ 19.10.        ČJ      M      AJ-ČUPEROVÁ      AJ-CENKOVÁ        VL-ZÁPIS   VL-DÚ

ÚTERÝ   20.10.          ČJ     M      AJ-ČUPEROVÁ      AJ-CENKOVÁ

STŘEDA   21.10.        ČJ     M      AJ-ČUPEROVÁ      AJ-CENKOVÁ

ČTVRTEK   22.10.      ČJ     M      AJ-ČUPEROVÁ      AJ-CENKOVÁ        VL

PÁTEK   23.10.           ČJ     M      AJ-ČUPEROVÁ      AJ-CENKOVÁ

MANUÁL JAK NA CLASSROOM-ÚKOLY

Vážení rodiče a milí žáci,

v pondělí 19. října v 8.00 se společně pokusíme navázat spojení a zahájíme výuku přes obrazovku PC na MEET přes CLASSROOM:-).  Pozor! Pokud se vám přihlášení nezdaří, prosím zachovejte klidnou hlavu. Pracovní listy k výuce budou vždy i na webu třídy. Stačí si listy vytisknout a v listopadu je předáte ke kontrole ve škole. Ještě malá připomínka. AJ jsou sice na každý den, ale stačí vytisknout jen jednou:-)

Manuál - jak na classroom - úkoly

MANUÁL - JAK NA CLASSROOM

úkoly na čtvrtek 15.10.

úkoly na čtvtek 15.10.

vlastivěda 15.10.     značky VL

ÚKOLY NA středu 14.10.

Úkoly na středu 14.10.

Zahájení distanční výuky

Vážení rodiče,

jak jistě víte, od zítřka zahajujeme distanční výuku. Dnes jsem dětem rozdala mnoho informací do kontaktního deníku. Mimo jiné jsem dětem zadala i práci. Prosím sdělte dětem, aby práci prozatím neplnily. Je změna. Úkoly budu zasílat každý den dle rozvrhu. Práce tedy bude rozdělena. Zítra dostanou žáci zprávu, co ten den mají vypracovat. Do pátku bych také ráda rozběhla zkušební provoz aplikace Classroom. V kontaktním deníku mají žáci přístupové údaje. Ve třídě jsme si vyzkoušeli přihlášení. Kód do naší třídy 4.A jsem vám napsala do mailu. Pokud se nebude dařit přihlášení, tak mě kontaktujte. Učivo zadávané  v této aplikaci bude totožné s i s učivem zde na webu třídy.

Pokud není něco jasné, pište prosím mně. Domluvíme se.

Děkuji.

Mnoho trpělivosti a hlavně zdraví vám přeje vaše třídní Jarmila Brázdilová.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY - OSOBNÍ ÚČAST RODIČŮ JE ZRUŠENA !

Důležité informace

1. Sledujte, prosím stále aktuální informace ohledně hygienických zásad v budově školy.

1. Ke komunikace se školou používejte v co největší míře aplikaci On-line škola. Důležité a aktuální informace najdete právě tam.

2. Škola se připravuje na případnou distanční výuku. Vzhledem k tomu, že distanční výuka je dle školského zákona povinná, zavádíme využívání výukové platformy Gogole Classroom. Učitelé se s ní postupně seznamují. Informujte mě, prosím přes On-line školu, zda máte k dispozici alespoň základní techniku a internetové připojení.

3. Veškeré školní akce jsou v prvním pololetí omezeny na minimum.

4. V září hodnotím školní práci pouze slovně. Snažím se děti motivovat a povzbudit. Skutečná klasifikace se rozběhne od října 2020.

5. Prosím o úhradu pracovních sešitů do ČJ, M, Př, AJ.

Celková cena 330,- Kč

Děkuji všem rodičům za bezproblémový a nekonfliktní start do nového školního roku.

Jarmila Brázdilová

IV.A ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Věřím, že se všem prázdniny náležitě vydařily. Už se těším na společné setkání, které plánuji na pondělí 21. září v 16.00, kdy máme na škole třídní schůzky.

ŠKOLA ONLINE

V letošním školním roce nás čeká nový systém vzájemného předávání informací ze života školy, hodnocení a omlouvání žáka. Naše škola přechází na elektronickou podobu třídní knihy (pro učitele) a žákovské knížky (pro rodiče a žáky). Bez aktivace přiděleného PINU tento nový systém ovšem nebude funkční. Snad se vám všem již podařilo přihlášení. Chtěla bych vás požádat o kontrolní zprávu pomocí elektronické adresy, zda jste přihlášení na Školu OnLine.

Elektronická Žákovská knížka, se týká žáků od 3. do 9. ročníku, kteří se budou známky a hodnocení dozvídat výhradně touto cestou. Do Kontaktního deníku si budeme zapisovat důležitá sdělení i omlouvání žáka.Omlouvání můžete provést i elektronickou cestou. Budeme se snažit o písemné dublování všech informací. V letošním školním roce budeme tedy ve spojení přes Kontaktní deníky, tyto naše webové stránky třídy a také přes Školu OnLine. Tento systém bude jistě důležitý, pokud by nastala situace distanční výuky.

Mgr. Jarmila Brázdilová

4.A 1 2 3 4 5 6