Mgr. Kateřina Kubínová

2. září 2019 našich prvňáčků!

Především vítejte na půdě ZŠ a MŠ Horní!

Po otevření školní budovy, tj. v 7.40 na Vás budou čekat naše nejstarší žákyně a doprovodí Vás na školní hřiště, kde Vás přivítá pan ředitel a zástupce zřizovatele. Poté se odebereme každý do své třídy.

Děti ani jejich doprovod se 2. září nepřezouvají.

Ve třídě s Vámi paní učitelka třídní prožije dlouho očekávanou 1. vyučovací hodinu, ve které jsou milými hosty i všichni rodiče. Přibližně v 8.40 zůstávají prvňáčci s třídní učitelkou ve třídě, zatímco rodiče odchází do školní jídelny na informační schůzku s vychovatelkami školní družiny a paní zástupkyní školy. Tam dostanou jak zápisní lístky do ŠD, tak nabídku kroužků, které naše škola pro nastávající školní rok vyhlásí.

Po ukončení této schůzky si rodiče individuálně vyzvednou své děti ve třídě u paní učitelky.

Ostatní dny v 1. týdnu mají následující hodinovou dotaci:

3. 9. ÚT:                 2VH ( 9.40 )

4. 9. ST :                3VH (10.45 )

5. – 6. 9. ČT, PÁ :  4VH (11.40 )

V týdnu od 9. 9. probíhá vyučování plně dle rozvrhu, včetně plavání a 5. VH ve středu

(12.35).

Na závěr nám dovolte popřát Vám hodně sil, klidu a příjemných zážitků spojených se školní docházkou na ZŠ a MŠ Horní.

Mgr. Radka Zadražilová a Mgr. Kateřina Kubínová

třídní uč. 1.A a 1.B

Co nás čeká v nejbližších měsících

ZÁŘÍ :

30.9. 16.00 hod. : třídní schůzky

ŘÍJEN :

29. -30. 10. : podzimní prázdniny

LISTOPAD :

20.11. : zimní výlet do Dolních Kounic

PROSINEC :

4. 12. : předvánoční koncert cimbálové skupiny Réva

Tradiční rozsvěcení vánočního stromečku na naší škole a jarmark.

… máme za sebou první měsíc

Čas rychle utíká a my máme za sebou první měsíc ve škole. Všichni máme plné ruce práce a taky plnou hlavu nových informací, zkušeností, nápadů… Všichni děláme co je v našich silách, abychom uspěli. Je jasné, že každý začátek je těžký a o první třídě to platí dvojnásobně. Ale statečně jsme se dali do práce a tak to jistě vybojujeme 😊. Budeme moc rádi, když nám budete držet palce a víme, že pro nás vždy budete pevnou oporou a jistotou, když to někdy nepůjde. K tomu přeji hodně sil a pevné nervy. Předem posílám naše díky.

O školních radostech a starostech si popovídáme už v pondělí 30.9. na první třídní schůzce, která proběhne v naší třídě v 16.00 hod.

Těším se na Vás a na další spolupráci. Kateřina Kubínová

Záchranáři zvířátek

Měli jsme ve škole velmi zajímavou návštěvu - záchrannou stanici pro volně žijící zvířata. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací a společně se pobavili. Podívejte se na fotky a uvidíte sami.

P.S. Děkujeme všem za dárky v podobě dobrot, dek, ručníků atd.

Barevný týden

Děkujeme všem maminám a tátům za bezvadnou spolupráci. Užili jsme si to! Koukněte na fotky.

1.B 1 2 3 4 5
Pondělí Čj M Prv Čj