Mgr. Ivana Medunová

19. Wald Bronislav
  20. Zavrtalová Sára

Vážení čtenáři,

vítáme Vás na naší stránce třídy 4.A. Loňský školní rok jsme zakončili s našimi „mazlíčky“. Děti do třídy přinesly morčata, křečky a  obrovské šneky . Zjistili jsme, že všichni máme rádi zvířata a právě o nich se letos budeme hodně učit nejen v přírodovědě, ale i v angličtině. Zaměříme se na zvířata volně žijící nebo žijící v ZOO. Ve třídě na nás v září čekali sloni, žirafy , opice, tučňáci, papoušci, čápi a spousta jiných zvířat. Ta byla samozřejmě jenom namalovaná. Hned první akci jsme zahájili společně s kamarády ze 4.B a to besedou k 60. výročí založení  Zoologické zahrady v Brně. Čeká nás spousta dalších projektů o zvířatech. Samozřejmě nás čekají i jiné akce,  které děti budou mít zapsané ve svém deníku.

Plánujeme v školním roce 2013-2014 tyto akce:

Jízda na kole na dopravním hřišti, beseda s policií ČR, různé dílny, výukové programy, koncerty, divadla, vycházky, projekty, výlety atd.. Prosím , sledujte naši fotogalerii a tam uvidíte, kde všude jsme byli. Zdraví Vás všechny děti ze 4.A:

Žofie, Julie, Alžběta, Sára, Gabriela,  Tereza, Veronika, Kateřina, Nikola

Vojtěch, Matyáš, Samuel, Dominik, Václav, Dominik, Vojtěch, Šimon. Marek, Richard, Bronislav

Tento plán je jen předběžný. O akcích budou děti průběžně informováni v Deníku.

1. pololetí:

Taneční vystoupní