Mgr. Jarmila Brázdilová

TŘÍDNÍ SCHŮZKY - OSOBNÍ ÚČAST RODIČŮ JE ZRUŠENA !

Důležité informace

1. Sledujte, prosím stále aktuální informace ohledně hygienických zásad v budově školy.

1. Ke komunikace se školou používejte v co největší míře aplikaci On-line škola. Důležité a aktuální informace najdete právě tam.

2. Škola se připravuje na případnou distanční výuku. Vzhledem k tomu, že distanční výuka je dle školského zákona povinná, zavádíme využívání výukové platformy Gogole Classroom. Učitelé se s ní postupně seznamují. Informujte mě, prosím přes On-line školu, zda máte k dispozici alespoň základní techniku a internetové připojení.

3. Veškeré školní akce jsou v prvním pololetí omezeny na minimum.

4. V září hodnotím školní práci pouze slovně. Snažím se děti motivovat a povzbudit. Skutečná klasifikace se rozběhne od října 2020.

5. Prosím o úhradu pracovních sešitů do ČJ, M, Př, AJ.

Celková cena 330,- Kč

Děkuji všem rodičům za bezproblémový a nekonfliktní start do nového školního roku.

Jarmila Brázdilová

IV.A ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Věřím, že se všem prázdniny náležitě vydařily. Už se těším na společné setkání, které plánuji na pondělí 21. září v 16.00, kdy máme na škole třídní schůzky.

ŠKOLA ONLINE

V letošním školním roce nás čeká nový systém vzájemného předávání informací ze života školy, hodnocení a omlouvání žáka. Naše škola přechází na elektronickou podobu třídní knihy (pro učitele) a žákovské knížky (pro rodiče a žáky). Bez aktivace přiděleného PINU tento nový systém ovšem nebude funkční. Snad se vám všem již podařilo přihlášení. Chtěla bych vás požádat o kontrolní zprávu pomocí elektronické adresy, zda jste přihlášení na Školu OnLine.

Elektronická Žákovská knížka, se týká žáků od 3. do 9. ročníku, kteří se budou známky a hodnocení dozvídat výhradně touto cestou. Do Kontaktního deníku si budeme zapisovat důležitá sdělení i omlouvání žáka.Omlouvání můžete provést i elektronickou cestou. Budeme se snažit o písemné dublování všech informací. V letošním školním roce budeme tedy ve spojení přes Kontaktní deníky, tyto naše webové stránky třídy a také přes Školu OnLine. Tento systém bude jistě důležitý, pokud by nastala situace distanční výuky.

Mgr. Jarmila Brázdilová

4.A 1 2 3 4 5 6