Mgr. Anastázie Fialová

21. 9. 2020 ZRUŠENÉ TŘÍDNÍ SCHŮZKY - OBECNÉ INFORMACE

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že jsme se bohužel nemohli vidět na společných třídních schůzkách, dovolte mi seznamovat Vás s informacemi touto cestou.

1. Hygienická opatření:

Třídní schůzky byly zrušeny z důvodu zhoršení epidemiologické situace v celé ČR. V této souvislosti platí i na naší škole zvýšená hygienická opatření, jako je časté větrání tříd, omezený pohyb po společných prostorách školy, desinfekce rukou i pracovních míst atd. Vždy se snažíme reagovat nejen na vyhlášení vlády, ale i na naše interní potřeby.

Podrobné informace o protiepidemických opatřeních najdete v aktualitách školy. Vzhledem k často měnící se situaci, sledujte, prosím, webové stránky školy i třídy.

1. Škola online, předávání informací:

První a druhé třídy letos zápis hodnocení jednotlivých předmětů do elektronické ŽK nebudou využívat, ale mohou se tam objevit informace o organizaci výuky. Sledujte, prosím, především zápisy zde na našich webových stránkách a informace v deníčku.

DENÍČEK - najdete tam důležité informace ode mě, vy píšete informace pro mě i pro p. vychovatelku. Prosím, denně sledujte a podepisujte.

Dále budeme používat ŽÁKOVSKOU KNÍŽKU, kde se bude zapisovat: klasifikace, omlouvání absence, hodnocení chování.

1. Google Classroom: classroom.google.com

Jistě víte, že případná distanční výuka je nově ze zákona povinná. Proto se všichni učitelé na naší škole seznamují s touto aplikací a budou procházet školením, aby bylo možné tímto způsobem vést distanční výuku. V deníčku budete mít malý "dotazník", kde mi sdělíte, zda je tato forma spolupráce mezi mnou a Vámi možná. Tedy jestli máte technické zabezpečení, což je jen připojení k internetu a počítač, notebook či chytrý telefon.

Děkuji a přeji mnoho zdraví.

Anastázie Fialová

1.B 0 1 2 3 4