Kroužky

Kroužky

Kroužky 2019/20

Kroužky začínají od 1. října 2019

NÁZEV KROUŽKU                       VEDOUCÍ                              KDY/CENA 1. pololetí

                                                                                                                               

Informatika                                  Bc. Jan Ryšávka                          pondělí 13.00-14.00/Kč 560,-

2. - 4. roč.                                         

 

Informatika                                  Mgr. Tereza Gregušová               čtvrtek 13.30-14.30/Kč 560,-

2. - 4. roč.                                         

          

Keramika I                                           Mgr. Miluše Canová                     úterý 12.30 – 13.30/Kč 525,-

1. ročník                                                                                                    materiál Kč 150,-/pololetí

                                                                                                                                                     

Keramika II                                  Mgr. Miluše Canová                     středa 12.30-13.30/Kč 525,-

2. ročník                                                                            materiál Kč 150,-/pololetí

                                                                

Keramika III                                Mgr. Miluše Canová                      středa 13.30-14.30/Kč 525,-

3. – 4. ročník                                                                materiál Kč 150,-/pololetí

 

Kondiční plavání                            Hana Mohelská                        úterý 15.30-16.30/Kč 525,-

2. - 5. roč.                                

                                                                  

Píditelé                                          Mgr. Kateřina Kubínová               úterý 13.30-14.30/Kč 490,-

1. - 3. roč.                                                                                 

 

Píditelé                                         Mgr. Kateřina Kubínová               čtvrtek 13.30-14.30/Kč 490,-

1. - 3. roč.                                                                                 

 

Plavání hrou                                  Hana Ptáčková-Vlková                  pondělí 13.00-14.00/Kč 490,-

1. roč.                                     

                                                                         

Plavání hrou                                  Hana Ptáčková-Vlková                  pondělí 14.00-15.00/Kč 490,-

2. roč.                                     

 

Závodní plavání                              Hana Ptáčková-Vlková                  čtvrtek 14.00-15.00/Kč 525,-

3. - 6. roč.                                                    

 

Hravá čeština                               Mgr. Klára Endlicherová                středa 13.00-14.00/Kč 630,-

5. roč.                                                                                                        

 

Hravá matematika                        Mgr. Klára Endlicherová                středa 14.00-15.00/Kč 630,-

5. roč.                                                                                                                                  

 

Příprava na př. zkoušky z ČJ-9.A         Mgr. Johana Fialková                 pondělí 14.00-15.30/Kč 420,-

(kroužek bude probíhat 1x za 14 dní)                             

 

Příprava na př. zkoušky z M-9.A+9.B   Mgr. Jitka Maradová                  pondělí 14.00-15.30/Kč 420,-

(kroužek bude probíhat 1x za 14 dní)

 

Sportovní aktivity                          Mgr. Jarmila Brázdilová                  pondělí 13.30-14.30/Kč 420,-     

1. - 3. roč.                                                                                                                         

                                                                    

Sportovní aktivity                           Mgr. Petr Kolář                                úterý 13.30-14.30/Kč 450,-     

4. - 5. roč.                                  

 

Tancování                                        Mgr. Miloslava Kouřilová              středa  13.30-14.30/Kč 450,-

1. - 5. roč.                                       

 

Výtvarné techniky                           Mgr. Lenka Pavlátová                   úterý 13.30-14.30/Kč 525,-

3. - 5. roč.                                                                                  materiál Kč 250,-/pololetí

                                                                     

Výtvarné techniky                           Mgr. Lenka Pavlátová                   čtvrtek 13.30-14.30/Kč 560,-

1. - 2. roč.                                                                                  materiál Kč 250,-/pololetí

                                                                     

Angličtina hrou                               Mgr. Lucie Anna Vaníčková         středa 13.00 – 14.00/Kč 630,-

2. ročník

 

KROUŽKY POŘÁDANÉ JINÝMI ORGANIZACEMI                   2019/2020

 

Florbal (FBC Hornets Brno)               Vladimír Kubín               elév 2009/10, po+pá 15-16.30

                                                                     mob. 608805303           ml.žáci 2007/08,po+pá 16.30-18.00

                                                                                                          přípravka 2011/12, út+čt 15-16.00

                                                                                                          ml. žákyně 2007-08, čt 16-17.00

                                                                 (kategorie přípravka+elév si mohou přijít vyzkoušet i dívky)    

    

Judo  (SK Tori)                                 Lukáš Hořt                     pátek 13.30 – 14.30

                                                                    mob. 777894224

 

Šachy                                                       Jaroslav Bureš                  úterý 13.30 – 14.30              

1. –  5. roč                                 mob. 702875616

 

Šachy                                                                                                 úterý 14.30 – 15.30                                                                                       

2. –  6. roč

Hip Hop a Street dance (Eliška Korabská)mob.  776 456 497                       čtvrtek 13,30-14,30

kroužek na naší škole nabízí Veronika a Luboš Kaloudovi, školské zařízení KROUŽKY - více na www.krouzky.cz

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

Pokud si některý z nabízených kroužků vyberete, vyplňte co nejdříve zápisní lístek a odevzdejte třídnímu učiteli.

S platbou vyčkejte na vyzvání.

Zápisní lístek obdržíte u třídního učitele nebo lze stáhnout na www.zshorni.cz v sekci aktuality.