Mgr. Antonie Laicmanová

Závěr školního roku

Vysvědčení budeme rozdávat v úterý 30.6. v naší třídě od 8.20 hod. do 9.00 hod. Poté proběhne ve vestibulu školy krátké rozloučení s deváťáky a hurá na prázdniny!

Kdo si nebude moci vyzvednout vysvědčení 30.6., je možné tak učinit o prázdninách každé pondělí od 13.7. od 9.00 hod. do 13.00 hod.

Všem rodičům děkuji za spolupráci během celých čtyř let a mým milým žákům přeji krásné prázdniny a hodně úspěchů na středních školách :-)

Antonie Laicmanová

Zhodnocení distanční výuky

Moji milí deváťáci,

dnes už nevkládám učivo, ale zhodnocení tohoto zvláštního pololetí od jednotlivých vyučujících.

Český jazyk  Matematika  Angličtina  ZRJ  ZNJ  Z+Vo  Dějepis  Př+Ch  Fyzika

Odevzdání učebnic

Žáky, kteří nepřijdou ve středu do školy, prosím o odevzdání učebnic, žákovské knížky a klíčku od skříňky v pondělí v 10,30 oknem do sborovny. Ke skříňce vás pustí i bez čestného prohlášení, abyste si ji mohli vyklidit a vyčistit.

S ostatními se uvidíme ve středu.

Učivo na týden 15. - 19.6.2020

Milí deváťáci,

posílám poslední učivo tohoto školního roku!

Stránky třídy ale sledujte stále, objeví se zde organizace konce školního roku.

Český jazykMatematikaAngličtinaZRJZNJZeměpisDějepisPřírodopisFyzikaChemieVo

Výuka 10.6.2020

Pro ty, kteří přijdou ve středu do školy, připomínám: čestné prohlášení, dvě roušky a sáček.

Sraz před školou v 9:10 hod., konec výuky ve 13:00.

1. hodina - třídnická, s sebou KD a ŽK

2. hodina - český jazyk, s sebou školní a cvičný sešit, pracovní sešit, učebnice

3. hodina - matematika, s sebou sešity, učebnice

4. hodina - angličtina, s sebou sešity, učebnice

Pokud chcete konzultaci s jinými vyučujícími, vezměte s sebou i sešity daného předmětu.

Učivo na týden 8. - 12.6.2020

Milí deváťáci,

v pondělí na vás myslím a držím palce! S mnohými se uvidíme, už se na vás těším. Nezapomeňte čestné prohlášení a dvě roušky!

Přikládám učivo na předposlední týden distanční výuky:

Český jazykMatematikaAngličtinaZRJZNJZeměpis + zápisDějepisPřírodopisFyzikaChemieVoHv

Nástup do školy od 8.6.2020

Učivo na 18.5. - 22.5.2020

Český jazykMatematikaAngličtinaZRJZNJZeměpisDějepisPřírodopisFyzikaChemieVo

K přijímačkám

Český jazyk, řešení

Učivo na týden od 11. - 15.5.2020

Moji milí deváťáci, posílám vám učivo na další týden.

Český jazykMatematikaAngličtinaZRJZNJZeměpisDějepisPřírodopisFyzikaChemieVýchova k občanstvíHudební výchova

Učivo na 4. - 7. 5. 2020

Milí deváťáci, posílám další učivo. Dostávají se ke mně informace, že mnozí pracujete velmi pěkně, ale někteří z vás stále nespolupracují, jak by měli. Polepšete se, pokud máte nějaký problém, ozvěte se, vše se dá řešit.

Český jazykMatematikaAngličtinaZRJZNJZeměpis, DějepisPřírodopis, Př. kontrolaFyzikaChemieVoHv

On-line procvičování do všech předmětů

Milí deváťáci, posílám vám odkaz na on-line procvičování do všech předmětů - každý si tam najde to své. Mně se to moc líbí a myslím, že by vás to mohlo i bavit :-)

Učivo na 27.4. - 30.4.2020

Milí žáci, posílám učivo na další - zkrácený týden.

Český jazykMatematikaAngličtinaZRJZNJZeměpisDějepisPřírodopis, Př - koFyzikaChemieVoHV, PInf - pokračujte další lekcí

Učivo na týden 20. - 24.4.2020

Zdravím moje deváťáky a posílám učivo na další týden.

Český jazyk , Čj - prezentaceMatematikaAngličtinaZRJZNJZeměpisDějepis ,PřírodopisFyzikaChemieVo

Učivo na 14. - 17.4.2020

Moji milí deváťáci, zdravím vás všechny po velikonočním volnu. Snad jste nabrali síly do dalšího samostudia a vše opět půjde, jak má.

Český jazykMatematikaAngličtinaZRJZNJZeměpisDějepisPřírodopisFyzikaChemieVoHv

Učivo na týden 6. - 8.4.2020

Zdravím moji milou třídu a posílám další učivo:

Český jazyk Matematika,  Angličtina,  ZRJ,  ZNJ,  Zeměpis,  Dějepis,  Přírodopis, Př - řešení,   Fyzika,  Chemie, Vo Hv

Přijímačky z matiky nanečisto

Zde si můžete vyzkoušet přijímačky z matematiky :-) Řešení probíhá mluveným slovem s vysvětlením, což je fajn :-)

Test 1    Řešení 1

Test 2    Řešení 2

Test 3    bude řešen 1.4. v 18 hod. na streamu https://youtu.be/9xIg54uyRnk

Učivo na 30.3. - 3.4.2020

Moji milí deváťáci,

opět zdravím vás i vaše rodiče a posílám další učivo na příští týden.

Český jazyk,  MatematikaAngličtinaZRJ,   ZNJ,   ZeměpisDějepis,  Přírodopis,  Fyzika,  Chemie,  Vých. k občanství HVVV

Opakování a procvičování pro deváťáky nejen k přijímačkám z Č a M

Posílám vám odkaz na online procvičování, opakování z češtiny a matemetiky. Jsou tam výuková videa, testy, zdá se mi to dobré, vyzkoušejte. V levém horním rohu kliknete na vyzkoušet zdrama, zaregistrujete se a můžete začít zde :-)

K přijímačkám

online příprava

Další možnosti

Učíme se doma

Učivo na 23.3. - 27.3.2020

Moje milá 9.B,

opět vás všecny zdravím! Děkuji všem, kteří mi napsali mail, a prosím i vás ostatní, kteří jste dosud tak neučinili, abyste se mi ozvali. Moc mě zajímá, jak se vám daří a jak vám jde samostudium v této náročné době. A nyní k učivu na další týden:

ZRJ

ZNJ

Dějepis

Zeměpis

Přírodopis

Fyzika

Chemie

Výchova k občanství

Hudební výchova

PINF - pokračujte v další lekci

Učivo na týden 16. - 20.3.2020

Moji milí žáci,

zdravím vás všechny J Doufám, že jste zdraví a můžete se plně věnovat alespoň takto mimořádné výuce.

Domluvili jsme se, že budete sledovat stránky naší třídy, kam ode dneška budu vkládat týdenní úkoly podle vašeho rozvrhu.

Pracujte prosím systematicky každý den podle rozvrhu, je nutné si uvědomit, že nemáme prázdniny!

Zároveň vás všechny prosím, abyste mi napsalli na mail, zda nám všechno funguje, ať mám zpětnou vazbu. (laicmanova@zshorni.cz)

Pokud budete mít jakékoliv dotazy na mě nebo na ostatní vyučující, můžete se na každého obrátit prostřednictvím mailu.

Mějte se krásně a buďte na sebe opatrní!

A. Laicmanová

ŠKOLNÍ ROK 2019 / 2020

11. listopadu 2019

13. ledna 2020