Mgr. Petra Konvalinková

Třída 3.A

V tomto školním roce pokračuje ve stejném počtu „členů týmu“ 20 a v pěkném poměru dívky – hoši  10:10.

Jiná je paní učitelka – Petra Konvalinková a  třída – v přízemí.

Samozřejmě, že se učíme nové učivo –  hlavně vyjmenovaná slova a počítání do 1000, v rozvrhu je teď i angličtina  3x týdně.

Kromě učení chystáme i několik zajímavých akcí :

Ve druhé části školního roku nás také čeká spousta zábavy. Posuďte sami :

VELIKONOČNÍ  DÍLNA

VELIKONOČNÍ  DÍLNA   se nám moc líbila . Podívejte se do fotogalerie, co všechno si děti vyrobily.

ČARODĚJNICKÁ ŠKOLA V PŘÍRODĚ

ČARODĚJNICKÁ  ŠKOLA  V  PŘÍRODĚ  je za námi. Počasí nám sice úplně nepřálo, ale i tak jsme si to hodně užili - nejen na zdravém vzduchu.

Takže nezapomeňte - slavnostní oblečení, obal na vysvědčení  a velké těšení  na spoustu dní volna bez učení.

Na rozloučenou ještě pár obrázků z výletu do brněnské ZOO / další uvidíte ve fotogalerii / :

Hurááááá na prázdniny ! Mimořádně končíme už v úterý 24.6. v 8:45 hodin , což už všichni víme