Mgr. Radka Zadražilová

Třídní schůzky 5.6.2023

Milí rodiče,

zvu Vás tímto na poslední třídní schůzky v 1. třídě, které se konají 5.6. 2023 v 16.00 hod v naší třídě.

S pozdravem Radka Zadražilová

Svátek matek

14.5. slaví maminky svátek!

Přejeme Vám tedy krásný sváteční den, pevné nervy a hodně radosti v této roli, naše maminky !

Vážení rodiče,

dne 17.4.2023 v 16.00 hod se konají třídní schůzky. Budu ráda za Vaši účast.

Děkuji, s pozdravem

R.Zadražilová

VELIKONOCE

Blíží se svátky jara.

Děkujeme maminkám za vyfouknutá vajíčka, pokusíme se jich co nejvíce nazdobit a co nejméně rozbít.

Připomínám, že budou velikonoční prázdniny a to od čt. 6.4 do pondělí 10.4.

JARNÍ PRÁZDNINY 13.3. - 17.3.

Přeji všem  KRÁSNÉ JARNÍ (zimní) PRÁZDNINY bez úrazů a nemocí

- pokud to ovšem bude možné. Marodům přeji brzké uzdravení!!!

POLOLETNÍ VYSVĚDČENÍ

HURÁ !!!

Konečně dostaneme své úplně první vysvědčení ! Snažili jsme se, co nám síly dovolily a proto doufáme, že přijde i patřičná oslava. :-)

Všem moc gratuluji a držím palce do dalších týdnů, měsíců práce ....

POLOLETNÍ PRÁZDNINY

Zasloužíme si odpočinek, proto budou v pátek 3.února 2023 pololetní prázdniny.

Vážení rodiče,

v pondělí, 9.1.2023 se v 16.00 hod konají třídní schůzky.

S pozdravem R.Zadražilová

Konec roku 2022

Vážení rodiče,

posílám informace k poslednímu týdnu kalendářního roku 2022 ve škole. V pondělí a v úterý se učíme v plném rozsahu podle rozvrhu, rozdáme si ještě další díl písanky, která bude pro marody opět nachystaná na vrátnici. Od tohoto dílu si povolíme i psaní gumovacím perem, které dokáže zachránit ledajakou kalamitu 😊. Na druhé straně už zase o kousek přitvrdím v hodnocení výkonů.

Ve čtvrtek budou mít děti poslední den ve škole – vyrobíme si vánoční voňavý pomeranč a přáníčko. Prosím tedy nachystat 1 pomeranč a balení hřebíčku. U práce bychom rádi s dětmi ochutnali trošku Vašeho cukroví, když nám to umožníte 😊.Ale opravdu jen ochutnali, tak prosím pár kousků J. Ve středu i ve čtvrtek bude končit vyučování už v 11:20 ( ŠD ale samozřejmě navazuje).

Ve škole se znovu uvidíme v úterý 3. ledna 2023. Aby byl rozjezd co možná nejpohodovější, prosím o každodenní hlasité čtení a opakování známých psacích písmenek, pomůže i procvičování příkladů do 7.

Na závěr mi dovolte popřát Vám všem krásné Vánoce a do nového roku hlavně zdraví, klid, pohodu, štěstí a spoustu lásky v roce 2023.

S pozdravem Radka Zadražilová

Pozvánka na vánoční vystoupení

Adventní čas začal a my Vás srdečně zveme na vánoční vystoupení žáků I. stupně, které se uskuteční v pondělí 12. 12. v 16:00 hod. Můžete se těšit na program všech pěti ročníků i na společné závěrečné překvapení.

Kdy začínáme?  16:00

Kde se koná? Vstupní hala školy

Kdy končíme? cca 17:30

Co s sebou? oblíbený hrníček na čaj

Žáci budou mít sraz ve třídě v 15:30. Družinové děti si vyzvedneme.

Moc prosíme o bílé oblečení (možné i světlemodré rifle 😊).

Po ukončení budou děti odcházet spolu s Vámi.

Na setkání se těší a krásný adventní čas přeje

R. Zadražilová

Vánoční focení

Dne 30.11. proběhne na škole vánoční focení. Bližší informace v online škole a v e mailu.

R.Z.

Náhradní hovorové hodiny

Z důvodu nemoci byly hovorové hodiny 14.11. pro naši třídu zrušeny a náhradní termín bude 30.11. ve stejné době, tedy od 16 do 17.30 hod.

Hovorové hodiny 14.11.2022

Vážení rodiče,

14.11.2022 se konají hovorové hodiny. V době od 16 do 17.30 budu k dispozici v naší třídě 1.A .

S pozdravem Radka Zadražilová

Vážení rodiče,

v pondělí 19.9.2022 se konají třídní schůzky. Sejdeme se v naší třídě v 16.00 hod. Řekneme si jak jsme se zaklimatizovali, co ještě potřebujeme a jak budeme spolu komunikovat.

Rodiče ukrajinských dětí mají schůzky v přízemí školy v učebně "KOUMES" v 15.30 hod.

Těším se na Vás!

R.Zadražilová

HURÁ DO ŠKOLY !!!

Milé děti,

přeji vám krásné poslední prázdninové dny a moc se těším, až vás všechny 1. září přivítám v naší třídě 1. A.

Bude to váš velký den!

Tak se na něho pořádně vyspěte, ráno vyskočte včas z postele, ať vám ani minutka z toho startu neuteče!

Budu tam na vás čekat.

P. uč. Radka Zadražilová

ORGANIZACE ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU

Vážení rodiče,

ráda bych Vás seznámila s prvními školními dny.

1.9. 2022  1VH : školní budova se otevírá v 7.40 hod. Před vchodem se Vás ujmou žáci 9. ročníků, kteří Vás odvedou na místo                                     setkání.

8.00 hod -  slavnostní společné přivítání prvňáčků a rodičů ředitelem školy na školním hřišti (za deště v budově školy)

8.15 hod -  přivítání s p. uč. ve své třídě 1. A

8.35 hod -  informativní schůzka pro rodiče ve školní jídelně (provoz ŠD, kroužky). Děti zůstávají v té době se mnou ve třídě a                               po  skončení schůzky si je zase  osobně vyzvednete.

2.9. 2022  2VH : tj.8.00 - 9.40 hod , děti ráno můžete přivést do třídy a v 9.40 hod ty, které nepůjdou ještě do ŠD přivedu a osobně                                předám rodičům v šatně.

Od 5.9. 2022 :   probíhá výuka již podle rozvrhu ( bez plavání), který najdete zde, na stránce třídy, ale i v deníčku.

PROVOZ ŠKOLNÍ DRUŽINY

Žáci, kteří jsou přihlášeni do školní družiny, ji mohou navštěvovat od 1. 9. (po vyučování) a další dny v plném rozsahu, tj ranní od 6.30 do 7.45 a odpolední navazující na vyučování do 17.00.

Prosíme, abyste na informativní schůzce 1. 9. pečlivě vyplnili docházku zvlášť v prvním a druhém týdnu a na zbytek školního roku.

Každou změnu je nutné napsat na adresu druzina@zshorni.cz daného dne do 11.00 hod.

Toto opatření přispěje ke klidnému předávání dětí po výuce buď zákonným zástupcům nebo vychovatelkám ŠD.

Těším na naši spolupráci.

Radka Zadražilová

1.A 1 2 3 4 5