Spádové ulice

SPÁDOVOST : Základní školy a mateřské školy Brno, Horní 16, příspěvkové organizace

Bělidla, Celní, Červený kopec, Dvorského, Gallašova, Grmelova, Havlenova, Hluboká, Horní, Jaroslava Foglara, Jílová, Kamenná, Kamenná čtvrť, Londýnské náměstí, Ludmily Konečné, Oblouková, Opavská, Pod Červenou skálou, Poříčí (č. 1c, 3, 5), Pražákova 54–69, Pšeník, Renneská třída od ul. Vídeňské po Vsetínskou (od konce po č. 29 lichá, od konce po č. 52 sudá), Rovná, Sovinec, Stráň, Strž, Táborského nábřeží, Vídeňská (č. 2 až č. 96 sudá), Vinohrady, Vsetínská (pouze sudá čísla), Vysoká.

Spádovost znamená, že škola upřednostňuje zájemce z výše uvedených ulic. Na naší škole ale vítáme i děti  z jiných oblastí Brna a jeho okolí.