Mgr. Johana Fialková

Zkrácení výuky

Dobrý den,

příští pátek 2.10.2020 bude z důvodu voleb, které se konají v budově školy, zkrácena výuka. Třída VI.B bude končit ve 12:00 - děti budou odcházet na oběd nebo domů.

Děkuji za pochopení.

J. Fialková

Zrušení třídních schůzek

Vážení rodiče,

vzhledem k dnešnímu prohlášení Vlády ČR je naše škola nucena zrušit naplánované třídní schůzky, které se měly konat v pondělí 21.9.2020.

Sledujte prosím web školy, příp. čtěte zprávy na ŠkoleOnline - všechny potřebné informace Vám pošlu.

Děkuji za pochopení.

Nový školní rok 2020/2021

Vážení rodiče, milí žáci,

vítám Vás v novém školním roce!

První týden školy začíná v úterý 1.9.2020 v 8:00. Děti se seznámí s novou třídou (po hlavních schodech z haly do 1. patra - první červené dveře vpravo), s novou třídní učitelkou a doví se novinky, které se týkají tohoto školního roku. S sebou do školy: psací potřeby a batoh - děti dostanou nějaké dokumenty pro rodiče k vyplnění. Končíme po první vyučovací hodině v 8:45.

Ve středu 2.9. ve čtyřech vyučovacích hodinách a ve čtvrtek 3.9. v pěti vyučovacích hodinách se už budeme věnovat rozdávání sešitů, učebnic, výkresů, klíčů od šatních skříněk, budeme si zapisovat rozvrh, zvolíme třídní samosprávu, povíme si  vše potřebné pro nadcházející školní rok apod. S sebou: přezůvky, psací potřeby, batoh, úbor do tělesné výchovy, vyplněné dokumenty od rodičů z 1. září.

V pátek 4.9. se už učí dle rozvrhu, který budou mí děti u sebe nebo ho lze najít na těchto webových stránkách.

Na první školní týden je již možno objednat si obědy.

I v tomto školním roce s námi  ve třídě zůstává paní asistentka Aneta Prokešová, kterou už všichni dobře znáte.

21.9.2020 se budou konat první třídní schůzky. Hodina i místo bude upřesněno.

Na těchto stránkách ve složce CO SE DĚJE najdete seznam potřebných pomůcek pro tento školní rok.

Přeji všem dětem klidný nástup do školy, rodičům hodně trpělivosti a všem do dalších měsíců hlavně zdraví!

Těším se na Vás!

Johana Fialková