Mgr. Johana Fialková

Třídní schůzky - 3. čtvrtletí

Vážení rodiče,

v pondělí 12.4. 2021 se konají třídní schůzky. Budou ve stejném duchu jako v minulých pololetích - od 16:00 do 17:30 Vám budu k dispozici na mailu nebo na telefonu.

Jarní prázdniny

Jarní prázdniny - od 22. do 28.2.2021:

- neprobíhá online ani offline výuka

- od 1. 3. 2021 učíme opět podle rozvrhu distanční výuky

Prozatím to nevypadá, že by děti v blízké době mohly nastoupit na prezenční výuku, proto pokračujeme v zavedeném systému online a offline hodin.

Třídní schůzky - 1. pololetí

Vážení rodiče,

11. ledna se na naší škole konají třídní schůzky, které se opět budou konat distančně - bez Vaší fyzické přítomnosti ve škole.
Všichni vyučující Vám budou k dispozici online od 16 - 18 hodin. Můžete je kontaktovat mailem nebo zprávou přes Školu online. Mě můžete kontaktovat nejen elektronicky, ale i telefonicky - tel. č. i klapkou: 543 214 361/35.
Paní učitelka Prachařová (Př, F) vzkazuje, že z důvodu návštěvy lékaře bude k dispozici od 17 - 19 hodin. Děkuje za pochopení.
V příloze Vám zasílám informace o klasifikaci v tomto pololetí a velmi prosím o Vaši včasnou zpětnou vazbu.
Děkuji za pozornost a přeji pěkný večer.

Výuka do Vánoc a po Vánocích

Vážení rodiče, milé děti,

jak jste jistě již z médií zjistili, byly pondělí 21.12. a úterý 22.12. vyhlášeny jako Dny boje proto Covidu, takže Vaše děti OPĚT nepůjdou do školy.   Platí tedy, že se s dětmi potkáme až po vánočních prázdninách 4. ledna 2021. Pokud by se cokoliv změnilo, dala bych Vám vědět ještě v průběhu svátků.
Přeji Vám i Vašim ratolestem klidné Vánoce a do nového roku hlavně hodně zdraví a trpělivosti.
Na děti se už teď těším. V hodinách krásně pracují a většina je šikovná i v online výuce. Jsou aktivní, komunikativní a také se dost zasmějeme, což je hodně důležité.

Šesťáci, moc Vás všechny zdravím! A Vašim rodičům děkuji  za spolupráci.

JF

5. VH - 12:00

Zkrácení výuky

Dobrý den,

příští pátek 2.10.2020 bude z důvodu voleb, které se konají v budově školy, zkrácena výuka. Třída VI.B bude končit ve 12:00 - děti budou odcházet na oběd nebo domů.

Děkuji za pochopení.

Zrušení třídních schůzek

Vážení rodiče,

vzhledem k dnešnímu prohlášení Vlády ČR je naše škola nucena zrušit naplánované třídní schůzky, které se měly konat v pondělí 21.9.2020.

Sledujte prosím web školy, příp. čtěte zprávy na ŠkoleOnline - všechny potřebné informace Vám pošlu.

Děkuji za pochopení.

Nový školní rok 2020/2021

Vážení rodiče, milí žáci,

vítám Vás v novém školním roce!

První týden školy začíná v úterý 1.9.2020 v 8:00. Děti se seznámí s novou třídou (po hlavních schodech z haly do 1. patra - první červené dveře vpravo), s novou třídní učitelkou a doví se novinky, které se týkají tohoto školního roku. S sebou do školy: psací potřeby a batoh - děti dostanou nějaké dokumenty pro rodiče k vyplnění. Končíme po první vyučovací hodině v 8:45.

Ve středu 2.9. ve čtyřech vyučovacích hodinách a ve čtvrtek 3.9. v pěti vyučovacích hodinách se už budeme věnovat rozdávání sešitů, učebnic, výkresů, klíčů od šatních skříněk, budeme si zapisovat rozvrh, zvolíme třídní samosprávu, povíme si  vše potřebné pro nadcházející školní rok apod. S sebou: přezůvky, psací potřeby, batoh, úbor do tělesné výchovy, vyplněné dokumenty od rodičů z 1. září.

V pátek 4.9. se už učí dle rozvrhu, který budou mí děti u sebe nebo ho lze najít na těchto webových stránkách.

Na první školní týden je již možno objednat si obědy.

I v tomto školním roce s námi  ve třídě zůstává paní asistentka Aneta Prokešová, kterou už všichni dobře znáte.

21.9.2020 se budou konat první třídní schůzky. Hodina i místo bude upřesněno.

Na těchto stránkách ve složce CO SE DĚJE najdete seznam potřebných pomůcek pro tento školní rok.

Přeji všem dětem klidný nástup do školy, rodičům hodně trpělivosti a všem do dalších měsíců hlavně zdraví!

Těším se na Vás!

Johana Fialková