Mgr. Tereza Gregušová

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

Dobrý den vážení rodiče,

vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci rozhodlo vedení školy, že se třídní schůzky, plánované na 21. září, konat nebudou. Níže zasílám několik důležitých informací:

- v celé škole od zítra platí zvýšená hygienická pravidla - kromě pravidelné desinfekce a větrání budou muset žáci nosit ústenku nebo roušku po celý den, a to i během vyučování ve třídě. Zajistěte proto, prosím, svým dětem alespoň dvě roušky na den.

- v přípravném týdnu jsem vám po dětech poslala přihlašovací PINy do nové školní online aplikace. Prosím všechny, kteří tak ještě neučinili, aby se do Online školy přihlásili. V případě, že vám přístupy nebudou fungovat, se na mě obraťte.

- momentálně probíhá zaškolení všech učitelů na aplikaci Google classroom, přes kterou bude, v případě vyhlášení karantény školy, vedena výuka distančně. Žáci z devátých tříd již tuto aplikaci znají, učila jsem je přes ni v loňském školním roce a letos v tom v omezené míře pokračujeme. Nicméně i tak budou všichni žáci znovu s aplikací řádně seznámeni. Prosím tímto všechny rodiče, aby mi poskytli zpětnou vazbu, zda má jejich dítě možnost počítače (tabletu, chytrého telefonu) a přístupu na internet, poněvadž podle nového školského zákona je distanční výuka povinná. Děkuji.

- od října také začne řádné hodnocení žáků ve výuce

- akce třídy i akce školy budou v prvním pololetí omezeny

V případě jakýchkoliv dalších změn vás budu neprodleně informovat buď zde, na třídních webových stránkách, nebo zprávou ve školním online systému. Prosím vás proto, abyste oboje sledovali.

Děkuji vám za pochopení a přeji pevné zdraví.

Gregušová Tereza

ŠKOLNÍ ROK 2020 / 2021

Dobrý den moji milí,

vítám vás v novém školním roce.

Bude to pro vás poslední rok na základní škole, bude náročný, bude zdánlivě nekonečný, bude zajímavý a určitě bude super :-)

Nástup do školy bude v úterý 1. 9. 2020.

Organizace prvního týdne je následující:

1. 9. Slavnostní zahájení školního roku v 8:00 (vyučování trvá 1 hodinu)
2. 9. Třídnický systém 8:00 - 11:40 (4 VH)
3. 9. Třídnický systém 8:00 - 12:35 (5 VH)
4. 9. Výuka dle rozvrhu

Na první týden už si můžete objednat obědy.

Těším se na vás! :-)

Vaše třídní učitelka :-)

9.A 0 1 2 3 4 5 6 7 8
Pondělí Tvd Tvd D M Čj Aj Tvh