Mgr. Miloslava Kouřilová

NAŠE TŘÍDA 3. A MOŘSKÝ SVĚT

Vítáme vás na stránkách naší mořské třídy. :-)

Třídní schůzky - září 2020 - zrušeny

Třídní schůzky

Vzhledem k zhoršení epidemiologické situace se v pondělí nemůžou konat třídní schůzky. Posíláme tedy základní informace, které jsme měli projednat.

1. Platba pracovních sešitů – pracovní sešity pro 3. ročník  -  ČJ 1. a 2. díl

+ Vyjmenovaná slova

-   M 1. a 2. díl

-  Prv

-  Stírací tabulka

Celková cena pracovních sešitů je 465,- Kč, platbu vybírá třídní učitel nejpozději do konce září.

2. V letošním roce přecházíme na elektronický systém žákovské knížky pomocí aplikace Škola on-line. V prvním týdnu jsme po dětech poslali přihlašovací údaje. Do této aplikace je nutné  se co nejdříve přihlásit, je to jediný dokument, kam budete o dětech dostávat zprávy o prospěchu a chování.

3. Vzhledem k nejisté situaci je možné, že bude naše třída, i když jen na určitou dobu, muset přejít na distanční vyučování. Dle zákona je distanční vyučování povinné pro všechny žáky. Naše škola bude k distanční výuce využívat aplikaci classroom.google.com. V nejbližší době dostanete přihlašovací údaje do naší internetové třídy.

4. Modrý deníček, který jsme motivačně nazvali Palubní deník, bude sloužit ke komunikaci, k omlouvání absence a zapisování domácích úkolů. Každý týden lepíme do deníčku list z palubního deníku, který slouží k hodnocení a sebehodnocení práce za celý týden. Prosíme o každodenní kontrolu deníčku, popřípadě stvrzení podpisem, že jste informaci v deníku četli.

Jelikož se epidemiologická situace a podmínky pro školy mění každý den, prosíme sledujte pravidelně webové stránky školy.

Pokud máte jakýkoliv dotaz můžete nás kontaktovat telefonem, emailem nebo přes aplikaci školaonline. ( https://www.skolaonline.cz/ )

Děkujeme za spolupráci

3.A 1 2 3 4 5