Mgr. Klára Endlicherová

Vážení rodiče,

vzhledem ke špatnému vývoji koronavirové epidemie jsou třídní schůzky v pondělí 21.9.2020 zrušeny.

Podrobné informace o protiepidemických opatřeních najdete v aktualitách školy.

Protože se v pondělí neuvidíme, rozdala jsem dětem pokyny  pro Vaše přihlášení do elektronické ŽK. My letos zápis hodnocení jednotlivých předmětů do elektronické ŽK nebudeme využívat, ale mohou se tam objevit informace o organizaci výuky. Sledujte ale, prosím, především zápisy zde na našich webových stránkách a informace v deníčku. Hodnocení budete mít v papírové ŽK zapsáno a tam také, prosím, pište omluvenky absence Vašich dětí. S případnými dotazy se na mě můžete obrátit na mém telefonním čísle, které najdete v ŽK.

Přeji příjemný víkend, s pozdravem Endlicherová.

Vážení rodiče,

v pondělí 21.9.2020 v 16 h se konají ve třídě I. A třídní schůzky.

Sledujte, prosím, aktuální informace o vývoji epidemie. O případné změně budete včas informováni.

Budu se těšit, s pozdravem Endlicherová.

Vážení rodiče,

Vítám Vás na stránkách třídy I.A.

Zde vždy naleznete informace týkající se naší třídy a informace plynoucí z rozhodnutí vedení školy.

Elektronická dokumentace

V letošním školním roce přechází naše škola na elektronickou třídní knihu a elektronickou žákovskou knížku. Elektronická třídní kniha se rodičů netýká a žákovská knížka je aktuální zatím pro žáky 3.-9.ročníků. 1. ročník bude mít zapsané hodnocení jednotlivých předmětů známkou, hodnocení chování a omluvenky absencí v žákovské knížce, která se nearchivuje (červený obal). Jiné informace najdete v deníčku (žlutý obal).

Při této příležitosti bych Vás chtěla moc požádat o jejich pravidelnou kontrolu.

Nařízení vlády

Z nařízení vlády, ze dne 9.9.2020 s platností od 10.9.2020, vyplývá nošení roušek v uzavřených prostorách. Toto nařízení platí ve školách aktuálně ve společných prostorách, tj. na chodbách, toaletách, v jídelně před a po konzumaci jídla. Ve třídách mohou mít žáci aktuálně roušky sundané.

Proto, prosím, vybavte děti na každý den 2 kusy čistých roušek a dvěma igelitovými sáčky pro jejich uložení.

Budeme sledovat aktuální nařízení vlády, řídit se pokyny MŠMT a MZ.

Přeji všem pohodu a hlavně zdraví.

1.A 1 2 3 4 5
Pondělí Čj/Aj Čj/Aj M Prv