Zákaz osobní přítomnosti žáků ve škole

– organizace výuky

Vážení rodiče a žáci,

píši vám ohledně organizace výuky v následujících dnech nebo týdnech, kdy je škola dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví žákům uzavřena.

Nařízení o zákazu vstupu žáků do školy bylo vydáno včera dopoledne, o tom jsme informovali žáky prostřednictvím rozhlasu a třídních učitelů. Rodičům jsme záležitost oznámili zprávou na webových stránkách školy. Oznámení jsme také umístili na dveřích budovy.

Organizace výuky nebude za této situace jednoduchá. Do konce týdne doporučujeme dopracovat zadané úkoly a soustředit se na opakování dosavadního učiva.

Učitelé v pondělí připraví látku pro jednotlivé předměty na webové stránky jednotlivých tříd. Pokud bude třeba, můžete  kontaktovat vyučující mailem ohledně bližších informací.

Kontrola zadaných úkolů proběhne po návratu do školy.

Další informace ohledně organizace výuky sledujte v aktualitách  na našich webových stránkách.

Děkuji za spolupráci.

Mgr. Martin Petržela, ředitel školy