Úspěšný vstup našich žáků do školních sportovních soutěží

Úspěšný vstup našich žáků do školních sportovních soutěží

Úspěšný vstup našich žáků do školních sportovních soutěží

V pondělí 26. 9. a ve čtvrtek 29. 9. 2022 se konalo okresní finále Atletického čtyřboje. Této soutěže se zúčastnili chlapci a dívky 7. – 9. tříd a v konkurenci 14 přihlášených škol dosáhli naši mladí atleti vynikající výsledky.

Mladší družstvo chlapců 7. tříd ve složení Ngo Hai Anh (Robin), Milan Gorol´, Samuel Parči, David Šebela a Dalibor Najt se umístilo na krásném 3. místě. Mezi 60 jednotlivci obsadil Robin vynikající 3. místo.

Starší družstvo chlapců 8. a 9. tříd ve složení David Pella, Bruno Klika, Denys Babchuk, Jakub Kepák a Filip Plevač nenašlo mezi brněnskými školami přemožitele a po zásluze bude reprezentovat Brno v krajském finále. Mezi 56 jednotlivci obsadil David Pella vynikající 3. místo a mezi 10 nejlepších se vešel i Bruno Klika na 6. místě.

Děvčata předvedla rovněž pěkné výkony, které jim vynesly 10. místo. Mezi 67 jednotlivci se mezi 10 nejlepších atletek dostala Veronika Kreidlová, která se umístila na pěkném 5. místě.

Děkujeme všem atletům za reprezentaci školy a starším chlapcům budeme v krajském finále, které by se mělo uskutečnit 19. října v Břeclavi, držet palce.

Fotografie ze závodů zde: jméno: Petr, heslo:

https://rtepralok.rajce.idnes.cz/Atleticky_ctyrboj_26.9.2022_-_okresni_finale_mladsich_7.-8._trida/

a zde: jméno: Petr, heslo:

https://rtepralok.rajce.idnes.cz/Atleticky_ctyrboj_29.9.2022_-_okresni_finale_starsich_8.-9._trida/