Soutěžíme a hrajeme si v matematice, fyzice a přírodovědě

Nabídka soutěží a volnočasových aktivit pro žáky ve školním roce 2022/2023

Milí žáci, vážení rodiče,

stejně jako loni přicházíme s nabídkou pro naše žáky zúčastnit se soutěží a dalších volnočasových aktivit podporujících rozvoj myšlení a dovedností v oblasti matematiky, logiky, informatiky a přírodních věd.

Nabídku soutěží z loňského roku jsme rozšířili o soutěže z oblasti přírodních věd (Přírodovědný klokan, Fyzikální olympiáda a další). A ponechali jsme všechny soutěže, kterých se naši žáci loni účastnili.

O termínech soutěží a podmínkách přihlášení Vás budeme průběžně informovat na webových stránkách školy a na nástěnce ve vestibulu školy.

Na nástěnce ve vestibulu školy naleznou žáci také loni oblíbenou logickou výzvu „Nejanči a mysli!“ a další materiály a informace.

Aktuálně je možnost registrace do Logické olympiády. Žáci se registrují samostatně přímo na stránkách www.logickaolympiada.cz , kde naleznou také všechny potřebné informace. Pro registraci je nutný funkční email a souhlas rodičů. Olympiáda je určena všem žáků od mateřských škol až po maturitní ročníky středních škol. Každý si najde svoji kategorii. Základní kola probíhají online v měsíci říjnu.

Takže neváhejte a pojďte si hrát a soutěžit!