Povinné testování uchazečů o studium na středních školách, kteří budou vykonávat přijímací zkoušku

Vážení rodiče, milí žáci, upozorňujeme na povinné testování uchazečů před přijímacími zkouškami na gymnázia a střední školy.

Všichni uchazeči o studium na SŠ (žáci 5., 7. a 9. ročníku), kteří budou vykonávat přijímací zkoušky, jsou podle „Mimořádných opatření MZ  o testování uchazečů o střední vzdělávání“ povinni postoupit test na přítomnost (antigenu) viru SARS-CoV-2 před přijímacími  zkouškami ke vzdělávání na střední škole. Podrobné informace naleznete v přiloženém dokumentu.

Naše škola umožní zájemcům provedení antigenního testu v budově školy.

Termíny testování:

• 9.A  - úterý 27.4.  příchod ke škole v 7,20 – zajistí Gregušová
  • 9.B -  středa 28. 4. příchod ke škole v 7,20 – zajistí Čuperová
  • 5. a 7. ročník – čtvrtek 29. 4. příchod ke škole v 7,50 – zajistí Kolář

Po provedení testu každý žák obdrží potvrzení o výsledku antigenního testu.