"Kdo si hraje, nezlobí!"

Ve středu 21.12. proběhla na naší škole sportovně preventivní akce "Kdo si hraje, nezlobí!"

Žáci 2. stupně v 1. části obcházeli po třídách jednotlivá stanoviště a pod vedením vyučujících plnili různé sportovní disciplíny. Máme celkem 12 stanovišť.

Ve druhé části pak žáci  vyplňovali dotazník - letos na téma vztahy ve třídách. Dotazníky pak vyhodnotí třídní učitel.

Třetí část bylo slavnostní vyhlášení výsledků v tělocvičně školy. Součástí vyhlášení byl i kulturní program. Zazpívala nám Denisa Karafiátová a Tereza Zahradníčková, na klavír zahrál Ondřej Švoma.

A jak to dopadlo? 3. místo obsadila třída 8.B, 2. místo patří 9.A a letošním vítězem se stala třída 9.B. Ceny pro vítěze předal pan ředitel, který nám na závěr všem  popřál krásné Vánoce a šťastný nový rok.

Vítězná 9.B.