Den Země na I. stupni

Letos jsme oslavu pojali nově a pozvali jsme na školní hřiště mobilní trilopark.

. Žáci od 1. do 5. ročníku měli šanci poznat práci paleontologů a tak trošku se jimi i stát. Na třech stanovištích se žáci seznámili s historií naší planety prostřednictvím zajímavého povídání nad ukázkami skutečných zkamenělin s profesionálním paleontologem, který uměl zaujmout a děti mohly navíc se všemi exempláři manipulovat, což se při klasické návštěvě muzea nikdy nepodaří. Žáci si také vytvořili a odnesli odlitek vyhynulého živočicha. Asi největším hitem bylo odkrytí třímetrové kostry dinosaura.

Tento unikátní projekt se setkal s nadšenou reakcí u našich žáků a byl velmi kladně hodnocen i všemi pedagogy. Podívejte se na fotky, které Vám celou akci lépe přiblíží. FOTO.