Další florbalový úspěch - 2. místo na mistrovství ČR mladších dívek

Další florbalový úspěch - 2. místo na mistrovství ČR mladších dívek

Další florbalový úspěch - 2. místo na mistrovství ČR mladších dívek
Je všeobecně známo, že se na naší škole hraje kvalitní florbal. Letos k našim úspěchům patří také 2. místo na mistrovství ČR ve florbalu mladších dívek.

Ve dnech 11. a 12. června se v Plzni  konalo mistrovství ČR ve florbalu mladších dívek. Do této soutěže jsme se probojovaly po vítězství v městě Brně a vítězství v Jihomoravském kraji, které se konalo v Blansku.

Mistrovství ČR  se  zúčastnilo v Plzni celkem 8 týmů - vítězů krajských kol. Týmy byly rozlosovány do 2 skupin. Naše škola v základní skupině porazila Žamberk 6:0, Prahu 2:1 a Nepomuk 1:0. Do dalších bojů jsme postoupily z 1. místa a druhý den jsme ve čtvrtfinále porazily Kaplice 8:2, v semifinále Moravské Budějovice 2:1, ale ve finále jsme bohužel prohrály s Uherským Brodem 3:1. I přes smutek z prohry o 1. místo jsme se nakonec radovaly z místa 2. a titulu vícemistryně ČR ve florbalu. Získaly jsme pohár a stříbrné medaile.

Chválíme: Ivu Musilovou – kapitánku našeho týmu a Maju Vysloužilovou – obě ze 6.B, Nelu Martínkovou ze 7.A, Báru Blažkovou, Kristýnu Blažkovou – naši gólmanku, Báru Kočíkovou a Dominiku Buchtovou – všechny ze 7.B a Denisu Kovárníkovou, Natálii Mikelovou a Magdu Ondráškovou  z 8.B.

Děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy, města Brna a Jihomoravského kraje.