A opět úspěch ve florbalu dívek

Dalšího florbalového úspěchu dosáhly i naše starší žákyně. Na základě vítězství v okrese Brno město postoupily do finále Jihomoravského kraje, které se hrálo dne 24.1. v Blansku.

Celý turnaj, kterého se zúčastnilo 8 týmů - vítězů jednotlivých okresů, byl velmi vyrovnaný. Naše florbalistky postoupily ze základní skupiny z 2. místa. V semifilále jsme zvítězily nad Dolními Bojanovicemi a bohužel v boji o 1. místo jsme o 1 gól prohrály se Znojmem. 2. místo v přeboru Jihomoravského kraje je velkým úspěchem.

Naši školu reprezentovaly:

sestry Bára a Kristýna Blažkovy, Denisa Kovárníková, Aneta Neterderová, Helena Bergerová, Markéta Langová, sestry Kristýna a Gabriela Holubovy, Anna Doležalová, Nikola Neužilová, Veronika Kreidlová.

Nejlepší hráčkou celého turnaje byla vyhlášena Aneta Neterderová.

Blahopřejeme a chválíme.