Třídní učitelka: Mgr. Lenka Pavlátová

18. Vrbová Klára
  19. Zdražilová Libuše

Co nového ve 3.B

Aby byla ve škole taky nějaká legrace, uspořádali jsme si helloweenskou maškarádu. Sešla se plná třída čarodějnic, ďáblů, rarachů a strašidel.  Podívejte se, jak nám to slušelo.

Čekají nás ovšem ještě další legrácky. Jinak by se to snad ani nedalo vydržet. Proto nás v listopadu ve škole navštíví kouzelník a ještě se zajdeme podívat do brněnského planetária. V prosinci, kdy už se určitě nebudeme moci dočkat Vánoc, si zajedeme do Vyškova na adventní program Nebe a peklo.

Koukněte se občas na naše stránky,aby vám něco veledůležitého neuteklo.

Den Země

V úterý 22. dubna oslavíme  Den Země. Celý den se budeme věnovat prvouce. Společně promyslíme jak nejlépe zařídit, aby všem na Zemi bylo dobře, aby kolem nás bylo čisto a příjemně. Za pomoci vševědoucího Gogolu nahlédneme do hlubin planety, pod hladinu moře i na vrcholky nejvyšších hor.Každý žák si zasadí svůj možná úplně první strom. Zatím sice jen docela maličký, ale jak porosteme my, porostou nám jistě i naše stromy. Nechejte se překvapit.

Aukce výtvarných prací

7. května proběhla na naší škole výstava a aukce výtvarných prací, které naši žáci vytvořili. V aukci byl úspěšně vydražen obrázek s názvem Tygr. Autorkou je naše Zuzka.

výcvik dravých ptáků

15. května k nám do školy přijeli dva pánové s ukázkou výcviku dravých ptáků. Přestože jsme dravcům trošku záviděli peří, protože byla na květen pěkná zima, koukali jsme, jak se dá takový sokol ochočit!

ŠvP Rokytno

My všichni ze školy v přírodě v Rokytně zdravíme Brno. Pomalu se z nás stávají čarodějové a kouzelnice. Jsme v pořádku a paní učitelka si troufá tvrdit, že se nám ani moc nestýská. Přesvědčte se sami…