Spádové ulice

SPÁDOVOST : ZŠ Brno, Horní 16

Bělidla, Celní, Červený kopec, Dvorského, Gallašova, Grmelova, Havlenova, Hluboká, Horní, Jaroslava Foglara, Jílová, Kamenná, Kamenná čtvrť, Londýnské náměstí, Ludmily Konečné, Oblouková, Opavská, Pod Červenou skálou, Poříčí (č. 1c, 3, 5), Pražákova 54–69, Pšeník, Renneská třída od ul. Vídeňské po Vsetínskou (od konce po č. 29 lichá, od konce po č. 52 sudá), Rovná, Sobotkova, Sovinec, Stráň, Strž, Táborského nábřeží, Vídeňská (č. 2 až č. 96 sudá), Vinohrady, Vsetínská (pouze sudá čísla), Vysoká.

Spádovost znamená, že škola upřednostňuje zájemce z výše uvedených ulic. Na naší škole ale vítáme i děti  z jiných oblastí Brna a jeho okolí.

Základní škola a mateřská škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace