Plavecké závody

Úspěchy na plaveckých závodech žáků 3.-5. tříd brněnských škol

Ve středu 27. února 2019 se na Arménské ZŠ uskutečnily plavecké závody žáků 3. - 5. tříd brněnských škol.

K velké radosti všech účastníků našeho vývoje dosáhli skvělých výsledků.

Čtvrťáci vybojovali 2. místo ve štafetě družstev . Štafetu plavali vybraní plavci ve složení David Pella, Jasen Ivanov, Alžběta Kysová a Lucie Rybníkářová.

Skvělý úspěch jsme dosáhli iv soutěži jednotlivců. Zlato si odvezl ze závodů  David Pella  ze 4. třídy a hned dvakrát. Na 1. místě  se nacházejí v plaveckém stylu kraul i znak.

Nádherné  2. místo  obhájil  Adam Lederer  z 3. třídy v plaveckém stylu znaku.

Naše početná výprava byla zastoupena ve složení vybraných plavců:

3. ročník: Aneta Neterderová, Julie Žákovská, Ela Kubušová, Dalibor Najt, Adam Lederer, Bruno Kříž

4. ročník: Agáta Říhová, Lucie Rybníkářová, Alžběta Kysová, David Pella, Jasen Ivanov, Adam Beníček

5. ročník: Anna Doležalová, Veronika Kreidlová, Klára Drimlová, Adam Hošna, Patrik Neterder, Lukáš Varo

Všem účastníkům výpravy moc děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Základní škola a mateřská škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace